logo

CimPak

Systém CimPak je určený pre najnáročnejšie výrobné prostredia a slúži na aplikáciu paletových etikiet, ktoré zabezpečujú súlad s predpismi a vysledovateľnosť v celom dodávateľskom reťazci.

Kontaktujte nás
cimpak.png
question

Vaše výzvy?

Hľadáte riešenie na označovanie paliet, ktoré zvýši vysledovateľnosť výrobkov a kontrolu zásob a zároveň pomôže predchádzať stiahnutiu výrobkov z trhu? Máte komplexné požiadavky na aplikáciu štítkov, napríklad jednostrannú alebo viacstrannú aplikáciu? Potrebujete spoľahlivú a konzistentnú aplikáciu etikiet, ktorá spĺňa vysoké požiadavky maloobchodníkov a dodávateľských reťazcov? Požadujete aj integráciu do miestneho alebo centrálneho systému ERP?

check

Naše riešenie

Aplikátor CimPak na palety ponúka flexibilné riešenie pre sledovateľnosť pri skladovaní a kontrole zásob. Osvedčená konštrukcia poskytuje tlač textu a 100 % čitateľných čiarových kódov, od jednoduchých aplikácií až po aplikácie v súlade s GS1, ktoré zahŕňajú neúplné palety alebo viacstranové aplikácie.

thumbs-up

Kľúčové výhody

Aplikátor CimPak na palety umožňuje viacosovú aplikáciu etikiet na viacerých stranách. CimPak poskytuje 100 % čitateľné čiarové kódy, čím zabezpečuje sledovateľnosť každej palety v dodávateľskom reťazci od výroby až po konečné miesto určenia. Softvérové riešenie CoLOS® zabezpečuje jednoduchú a flexibilnú integráciu do výrobných liniek, databáz a systémov ERP, pričom jeho používateľské rozhranie je intuitívne a ľahko sa používa.

lightbulb

Rýchlosť

Pomalá

lightbulb

Technológie

Systémy pre tlač a aplikáciu etikiet

lightbulb

Priemyselné Odvetvia

Nápojový priemysel

Cukrovinky

Kozmetický priemysel

Mliekarenský priemysel

Potravinárstvo

Osobná starostlivosť

Krmivo

Liečivá

lightbulb

Typy Materiálov

Plastové fólie

Zmršťovacia

Kontaktujte nás

Dalšie riešenie

etouchs – upraveno.png

Produkt / Systémy pre tlač a aplikácie etikiet

2200

Séria 2200 poskytuje flexibilný rozsah riešení na tlač a aplikáciu štítkov, od jednej aplikácie na stránku až po vysokorýchlostnú aplikáciu viacerých štítkov na jeden produkt.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom
2200-pallet.png

Produkt / Systémy pre tlač a aplikácie etikiet

2200 Paletový

Séria 2200 spoločnosti Markem-Imaje poskytuje širokú škálu riešení pre aplikácie paletových etikiet, od jednoduchých aplikácií až po aplikácie kompatibilné s GS1.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom