logo

2200

Séria 2200 poskytuje flexibilný rozsah riešení na tlač a aplikáciu štítkov, od jednej aplikácie na stránku až po vysokorýchlostnú aplikáciu viacerých štítkov na jeden produkt.

Kontaktujte nás
etouchs – upraveno.png
question

Vaše výzvy?

Hľadáte vysokorýchlostné riešenie na tlač a aplikáciu štítkov, ktoré zvýši vysledovateľnosť výrobkov a kontrolu zásob, zabezpečí konzistentnú aplikáciu štítkov a zníži počet možných stiahnutí výrobkov z trhu? Môžete mať zložité požiadavky na označovanie, napríklad na prednej strane balenia alebo na obale, alebo rôzne požiadavky na označovanie malých šarží výrobkov. Potrebujete riešenie, ktoré je užívateľsky prívetivé, s minimálnou údržbou, aby ste maximalizovali dostupnosť a efektivitu výrobnej linky a zároveň minimalizovali možnosť ľudskej chyby?

check

Naše riešenie

Séria 2200 vám prináša nízke prevádzkové náklady vďaka vysokému času prevádzky, vysokému výkonu a minimálnym prestojom. Vďaka optimalizovanej dráhe etikiet a automatickému napínaniu rolky etikiet je zaručená konzistentná aplikácia. Séria 2200 ponúka širokú škálu možností aplikačných ramien, ktoré vyhovujú požiadavkám aplikácie, čím sa minimalizujú nákladné úpravy linky.

Inovatívny aplikátor eTouch-S® je vybavený umelou inteligenciou (AI), ktorá zaručí, že etikety sú aplikované na každé balenie podľa prísnych noriem užívateľa, pri zachovaní najvyššej výrobnej rýchlosti a tým najbezpečnejším spôsobom.

thumbs-up

Kľúčové výhody

Séria 2200 efektívne maximalizuje čas prevádzky vďaka funkciám, ktoré znižujú potrebu zastavenia linky a prestoje spojené s výmenou spotrebného materiálu. Aplikátory radu 2200 dokážu aplikovať až 150 štítkov za minútu bez ohľadu na zložitosť správy. Tlačte kódy v súlade s normami ANSI A/B aj pri najrýchlejších aplikáciách.

Aplikátor využíva unikátnu technológiu SoftTouch, ktorá umožňuje plnú kontrolu pohybu aplikačného ramena bez ohľadu na veľkosť a tvar produktu. Vďaka voliteľnému systému pokročilého snímania produktu „Advanced Trigger Sensor“ je možné proces aplikácie etikiet plne automatizovať. Limitom nie je ani variabilná rýchlosť linky alebo pozícia balenia. Softvérové používateľské rozhranie CoLOS, ktoré je navrhnuté na zníženie prevádzkových chýb, umožňuje výber štítkov z lokálneho alebo vzdialeného zdroja a umožňuje operátorom vizualizovať aktuálne výrobné údaje na veľkom farebnom displeji.

lightbulb

Technológie

Systémy pre tlač a aplikáciu etikiet

lightbulb

Priemyselné Odvetvia

Kozmetický priemysel

Mliekarenský priemysel

Potravinárstvo

Osobná starostlivosť

Krmivo

Liečivá

lightbulb

Typy Materiálov

Plastové fólie

Zmršťovacia

Kontaktujte nás

Dalšie riešenie

2200-pallet.png

Produkt / Systémy pre tlač a aplikácie etikiet

2200 Paletový

Séria 2200 spoločnosti Markem-Imaje poskytuje širokú škálu riešení pre aplikácie paletových etikiet, od jednoduchých aplikácií až po aplikácie kompatibilné s GS1.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom
cimpak.png

Produkt / Systémy pre tlač a aplikácie etikiet

CimPak

Systém CimPak je určený pre najnáročnejšie výrobné prostredia a slúži na aplikáciu paletových etikiet, ktoré zabezpečujú súlad s predpismi a vysledovateľnosť v celom dodávateľskom reťazci.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom