logo

SmartDate X65

Navrhnutá pre integráciu do vysoko výkonných baliacich liniek. SmartDate X65 je vhodná na tlač vo vysokom rozlíšení a vysokorýchlostné aplikácie na fólie.

Kontaktujte nás
smartdate-x65-tto-g2019-0633-1300x1500-24.png
question

Vaše výzvy?

Hľadáte vysoko kvalitné riešenie značenia, ktoré uľahčí vysledovateľnosť a zhodu vášho produktu a je schopné značiť informácie priamo na fólie? Chcete tiež maximalizovať dostupnosť a efektivitu svojej linky prostredníctvom monitorovania celkovej efektivity zariadenia (OEE) a preferujete tlačiareň, ktorá sa ľahko používa a vyžaduje minimálnu údržbu?

check

Naše riešenie

Termotransferová tlačiareň SmartDate X65 poskytuje vysokorýchlostné značenie vo vysokom rozlíšení a súčasne umožňuje monitorovať päť najdôležitejších výrobných metrík OEE priamo z domovskej obrazovky. Animované pomocníka a návody „Ako na to“ poskytujú pokyny pre nastavenie a postupy každodennej údržby tak, aby bola zaistená stála kvalita tlače a minimalizované prestoje. Vďaka robustnému priamemu pohonu pásky a dizajnu kazety, ktoré neobsahujú žiadne opotrebiteľné diely, sú náklady na údržbu nulové.

thumbs-up

Kľúčové výhody

Rýchlosť tlače je možné nastaviť od 10 mm do 1800 mm za sekundu, čo umožňuje 455 potlačených balení za minútu pri 300 dpi. SmartDate X65 je možné použiť ako pre krokovú, tak pre kontinuálnu aplikáciu. Jedinečná funkcia „relative motion“ zaisťuje, že kód je kompletný aj po neplánovaných zastaveniach linky, čo zaisťuje zhodu a vysledovateľnosť produktu. Voliteľný systém SmartDate Detect-Plus kontroluje prítomnosť, pozíciu a kvalitu vytlačeného kódu priamo na balení a zobrazuje informácie v reálnom čase na užívateľskom rozhraní.

lightbulb

Priemyselné Odvetvia

Potravinárstvo

Nápojový priemysel

Liečivá

Kozmetický priemysel

Snack Food

Mliekarenský priemysel

Cukrovinky

Krmivo

lightbulb

Technológie

Termotransferová tlač

lightbulb

Typy Materiálov

Dekoračné etikety

Tesnenie

Uzatvárateľné vrecká

Metalizované etikety

Stick pack

Vrecká

Fólia s vysokou bariérou

lightbulb

Rýchlosť

Pomalá

Stredná

Rýchla

Kontaktujte nás

Dalšie riešenie

smartdate-x65-128.png

Produkt / Termotransferové tlačiarne

SmartDate X65 128

Navrhnutá pre široko formátové tlačové aplikácie, SmartDate X65-128 poskytuje vysoko výkonnú tlač vo vysokým rozlíšením na fólie rýchlosťou až 700 mm/s.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom
smartdate-x45.png

Produkt / Termotransferové tlačiarne

SmartDate X45

Navrhnutá pre ľahkú integráciu do baliacich liniek so strednou rýchlosťou aplikácie. SmartDate X45 poskytuje nákladovo efektívne, vysoko výkonné značenie na fólie a zároveň sleduje vaše OEE dáta.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom
9450S_1300_w.jpg

Produkt null

9450 S

Zariadenie 9450 S je určené pre nápojový priemysel a pomáha zabezpečiť integritu a vysledovateľnosť nápojov pri optimalizácii celkových nákladov na vlastníctvo (TCO).

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom