logo

SmartDate X30

Navrhnutá pre ľahkú integráciu do baliacich liniek s nízkou až stredne rýchlou aplikáciou. SmartDate X30 poskytuje vysoko kvalitné značenie na fólie pri rýchlostiach až 600 mm/s.

Kontaktujte nás
smartdate-x30.png
question

Vaše výzvy?

Hľadáte nákladovo efektívne, vysoko kvalitné značenie na fólie ktoré, zaručí vysledovateľnosť produktu a súlad? Chcete maximalizovať efektivitu vašej výrobnej linky a preferujete tlačiareň bez potreby prívodu stlačeného vzduchu, ktorá sa jednoducho používa a vyžaduje minimálnu údržbu?

check

Naše riešenie

Termotransferová tlačiareň SmarDate X30 je robustné, jednodielne riešenie, ktoré poskytuje vysoko kvalitnú tlač a maximalizuje dobu prevádzkyschopnosti. Vďaka kompaktnej veľkosti sa ľahko integruje do kontinuálnych alebo krokových baliacich liniek. Pásky a tlačová hlava sú automaticky rozpoznané a prispôsobené na značenie do minúty po spustení. Bez zásahu operátora, bez chýb. Voliteľné prenosné užívateľské rozhranie napomáha k znižovaniu prestojov a uľahčuje obsluhu.

thumbs-up

Kľúčové výhody

SmartDate X30 tlačí čitateľné a kvalitné kódy pri rýchlostiach až 600 mm/s v rozlíšení 300 dpi. Unikátny systém pokročilého manažmentu spotrebného materiálu (ACM) automaticky nastavuje pásku a tlačovú hlavu, čím eliminuje chybovosť pri výmene.

Štandardná záruka na tlačovú hlavu 6 mesiacov alebo 40 km. SmartDate X30 dokáže tlačiť čiarové kódy, dáta spotreby, kódy smien a dáta v reálnom čase. K dispozícii je široké portfólio termotransferových pások a farieb.

lightbulb

Technológie

Termotransferová tlač

lightbulb

Typy Materiálov

Vrecká

Fólia s vysokou bariérou

Stick pack

Metalizované etikety

Tesnenie

Uzatvárateľné vrecká

Dekoračné etikety

lightbulb

Priemyselné Odvetvia

Cukrovinky

Potravinárstvo

Snack Food

Liečivá

Mliekarenský priemysel

Konštrukčný priemysel

Krmivo

Nápojový priemysel

lightbulb

Rýchlosť

Pomalá

Stredná

Kontaktujte nás

Dalšie riešenie

smartdate-oem-connect.png

Produkt / Termotransferové tlačiarne

SmartDate OEM Connect

Navrhnuté pre ľahkú integráciu do stredne až vysoko výkonných baliacich liniek, SmartDate OEM Connect poskytuje vysoko kvalitné značenie na fólie.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom
smartdate-x45.png

Produkt / Termotransferové tlačiarne

SmartDate X45

Navrhnutá pre ľahkú integráciu do baliacich liniek so strednou rýchlosťou aplikácie. SmartDate X45 poskytuje nákladovo efektívne, vysoko výkonné značenie na fólie a zároveň sleduje vaše OEE dáta.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom
smartdate-x65-tto-g2019-0633-1300x1500-24.png

Produkt / Termotransferové tlačiarne

SmartDate X65

Navrhnutá pre integráciu do vysoko výkonných baliacich liniek. SmartDate X65 je vhodná na tlač vo vysokom rozlíšení a vysokorýchlostné aplikácie na fólie.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom