Napísali o nás

ONDRÁŠEK Slovakia, s.r.o.

Súhrnná správa veľtrhu EMBAX 2012 – ocenenie Zlatý EMBAX a Packaging Live

„Medzinárodné potravinárske veľtrhy SALIMA – MBK – INTECO – VINEX sa po druhý krát termínovo spojili s medzinárodným veľtrhom obalov a obalových technológií EMBAX a spoločne tak ponúkli prehľad o novinkách a trendoch v spracovávaní, distribúcii a predaji potravín. V troch najväčších pavilónoch brnenského výstaviska sa sústredila ponuka 1195 vystavujúcich firiem a zastupujúcich značiek. Ponuku v expozíciach si prezrelo viac ako 27 tisíc návštevníkov z tridsiatich krajín,“ uviedol PR manažér veľtrhu Jan Šmíd v predbežnej záverečnej správe.

Veľký úspech dosiahla i výrobná baliaca linka Packaging Live v pavilóne F, ktorej súčasťou bola i naša spoločnosť. Štyrikrát denne sa pred zrakmi návštevníkov prezentovali v jednom celku baliace a označovacie technológie, dopravníky, roboty a manipulačná technika. Naša termotransferová tlačiareň SmartDate X40 bola umiestnená na úplnom začiatku linky na vertikálnom baliacom stroji a tlačila na pružnú fóliu dátum výroby a spotreby. Inkjetová tlačiareň Markem-Imaje 9232 sa postarala o potlač škatule dátumom výroby a tlačiareň veľkých znakov 5800 označila škatuľu veľkými logami a čitateľným čiarovým kódom.

Naša inkjetová tlačiareň 9232 sa preslávila aj mimo baliace linku. Hneď v prvý deň jej bol udelený titul víťazný exponát Zlatý EMBAX 2012. Od odbornej poroty ho získala za inovácie, ekologický a ekonomický prínos. Zoznam prihlásených exponátov nájdete tu:: http://www.bvv.cz/…ne-exponaty/

Tlačiareň bola taktiež predstavená na popoludňajšej tlačovej konferencii, na ktorej desiatky zástupcov médií využili príležitosť komunikovať s hosťom Dennisom Jonkerem, riaditeľom svetovej nezávislej globálnej distribúcie Markem-Imaje pre Európu.

Z tlačovej konferencie i medzinárodného veľtrhu poskytli spravodajstvo viaceré médiá, vrátane ČTK a niektoré internetové servery, dole nájdete odkazy aspoň na niektoré z nich:

http://logistika.ihned.cz/…-technologie
http://mam.ihned.cz/…-technologie
http://www.plasticportal.sk/…kaging/c/924
http://www.bvv.cz/…ackaging-li/
http://www.bvv.cz/…ove-oceneni/
http://www.bvv.cz/…e-na-embaxu/
http://www.bvv.cz/…e-a-jejich-/

Hore