logo

9750

Model 9750 je určený na stredne náročné až náročné aplikácie, ľahko sa používa, prispieva k udržateľnosti a využíva výhody digitalizácie.

Kontaktujte nás
__9750.jpg
question

Vaše výzvy?

Hľadáte skutočnú inovačnú hodnotu prostredníctvom osvedčenej technológie označovania, ktorá sa dokáže prispôsobiť meniacim sa požiadavkám vašich zákazníkov - a zároveň poskytuje spoľahlivosť, vysokú úroveň udržateľnosti a optimalizované celkové náklady na vlastníctvo (TCO)? Riešenie musí spĺňať súčasné požiadavky, ako je sledovateľné označovanie rôznych obalových materiálov, sledovateľnosť v celom dodávateľskom reťazci a jednoduchá každodenná prevádzka.

check

Naše riešenie

Precízne konštrukčné riešenia prinášajú technologické vylepšenia, ktoré maximalizujú čas prevádzky, znižujú údržbu a zjednodušujú každodennú prevádzku tlačiarne. Tlačiareň 9750 tlačí čitateľné, prispôsobiteľné a sledovateľné kódy vrátane 2D, QR a bodových kódov, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníkov na sledovateľnosť dodávateľského reťazca. Znížená spotreba spotrebného materiálu až o 50 % v kombinácii so širokým portfóliom atramentov zabezpečuje ekologické značenie a znižuje emisie prchavých organických zlúčenín (VOC). K dispozícii je široký sortiment atramentov bez obsahu MEK pre všetky obalové materiály vrátane vysokorýchlostných aplikácií.

thumbs-up

Kľúčové výhody

Inovatívne technologické funkcie modelu 9750 prinášajú jedinečné výhody vrátane jednoduchého používania, udržateľnosti a digitalizácie. Systém Intelli'Swap® umožňuje výmenu jednotlivých dielov, nie celého bloku, čo uľahčuje údržbu a znižuje náklady a množstvo odpadu. Systém Intelli'Ink® zabezpečuje optimálny, flexibilný a bezchybný výkon pri značení rôznych obalových materiálov. Funkcia Jet Speed Control automaticky upravuje rýchlosť atramentu a nastavenia tlačiarne, aby sa zabezpečila konzistentná kvalita značenia. Vzdialená diagnostika umožňuje prediktívnu analýzu, ktorá pomáha maximalizovať čas prevádzky a dosiahnuť ciele OEE. Vďaka 24-pinovému rozhraniu je tlačiareň pripravená na priemysel 4.0 a možno ju ľahko integrovať do výrobných liniek

lightbulb

Typy Materiálov

Rúrky

Poháre

Fólia s vysokou bariérou

Vrecká

Tesnenie

Plastové fólie

Zmršťovacia

Tetrapak

Elektrické drôty

Uzatvárateľné vrecká

Pneumatiky

lightbulb

Aplikácie

Značenie na gumu

Značenie na plastové fľaše

Značenie na viečka

Značenie na baliace fólie

Značenie na pevné plastové nádoby a viečka

Značenie na káble

Značenie na sklo

Značenie na plechovky a viečka

Značenie na kartóny

Značenie na potraviny

lightbulb

Technológie

Atramentové tlačiarne malých znakov CIJ

lightbulb

Rýchlosť

Stredná

Rýchla

Kontaktujte nás

Ďalšie riešenie

9450_1300_w.jpg

Produkt / Atramentové tlačiarne malých znakov CIJ

9450

Model 9450 je navrhnutý pre stredne až veľmi náročné aplikácie, maximalizuje OEE a posúva vašu značku na vyššiu úroveň.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom
9410_1300_w.jpg

Produkt / Atramentové tlačiarne malých znakov CIJ

9410

Určené pre aplikácie so stredným až vysokým zaťažením. Model 9410 poskytuje kvalitné značenie a znižuje celkové náklady na vlastníctvo (TCO).

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom
9330_1300_w.jpg

Produkt / Atramentové tlačiarne malých znakov CIJ

9330

Tlačiareň 9330 je navrhnutá pre aplikácie s nízkym až stredným zaťažením a je cenovo výhodná atramentová tlačiareň, ktorá nepretržite tlačí viac ako 8 000 hodín.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom