logo

4500

Navrhnuté na jednoduchú obsluhu a inštaláciu. Tlačiareň DOD 4500 umožňuje tlač veľkých znakov s nižším rozlíšením na sekundárne kartónové obaly.

Kontaktujte nás
4500.png
question

Vaše výzvy?

Potrebujete spoľahlivé riešenie na označovanie kartónov a obalov? Chcete tlačiareň, ktorá sa ľahko inštaluje, obsluhuje a udržiava aj v prašnom alebo vlhkom prostredí?

check

Naše riešenie

Tlačiareň 4500 - DOD s veľkými znakmi je inteligentné a jednoduché riešenie na označovanie. Nie je potrebné žiadne špeciálne školenie. Funguje bez stlačeného vzduchu. Tlač spustite 30 minút po vybalení z krabice. Tlačiareň je vhodná aj na sezónne použitie, bezproblémové štarty aj po týždňoch odstávky, nie je potrebné preplachovanie. Kompaktný dizajn tlačovej hlavy umožňuje inštaláciu tlačiarne v stiesnených priestoroch výrobných liniek.

thumbs-up

Kľúčové výhody

Dotykové používateľské rozhranie maximalizuje čas prevádzky - tlač textu, dátumu, času, kódov posunu a obrázkov až do výšky 56 mm. Tlačiareň obsahuje zabudovaný systém zastavenia dopravníka, ktorý zabraňuje tomu, aby krabice opustili výrobnú linku bez označenia. Spoľahlivosť v prašnom alebo vlhkom prostredí zaručuje stupeň krytia IP54. Jednoduchá správa spotrebného materiálu a nákladová efektívnosť - z jednej litrovej fľaše atramentu vytlačíte až 39 000 krabíc, k dispozícii v čiernej alebo červenej farbe.

lightbulb

Typy Materiálov

Zmršťovacia

Expedičné balenie

lightbulb

Priemyselné Odvetvia

Elektronika

Liečivá

Konštrukčný priemysel

Potravinárstvo

Elektropriemysel

Osobná starostlivosť

Letecký priemysel

Vajcia

Kozmetický priemysel

Ropa a plyn

Priemyselné komponenty

Extrúzia

Pivovarský priemysel

Nealkoholické nápoje

Automobilový priemysel

Mliekarenský priemysel

Krmivo

lightbulb

Rýchlosť

Pomalá

lightbulb

Technológie

Atramentové tlačiarne veľkých znakov DOD

Kontaktujte nás

Dalšie riešenie

4700.png

Produkt / Atramentové tlačiarne veľkých znakov DOD

4700

Jednoduchá inštalácia a obsluha, zjednodušenie logistiky s modelom 4700 pomocou osvedčenej technológie DOD.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom
G2014-1213 copy.jpg

Produkt / Tlačiarne používajúce HP technológiu

1200

Tlačiareň TIJ 1200 poskytuje tlač textu, loga, grafiky a 100 % čitateľných čiarových kódov vo vysokom rozlíšení. Ľahko sa používa a vyžaduje si minimálnu údržbu.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom
5800.png

Produkt / Atramentové tlačiarne s vysokým rozlíšením pre veľké písmená

5800

Tlačiarne veľkých znakov 5800 predstavujú radu tlačiarní s vysokým rozlíšením, ktoré používajú horúci atrament Touch Dry ®, poskytujúci kvalitné značenie na škatuliach z vlnitej lepenky, fólie a polystyrénu.

STIAHNUŤ PDF

arrow-to-bottom